Byty a domy

Snem každé hospodyňky je mít hygienicky čistý a zdravý domov pro své nejbližší. Přáním každého z nás je bydlet v čistém prostředí bez přílišného namáhání.
Našim cílem je to splnit.
Není nic snazšího než zapojení lehké hadice do vysavačové zásuvky a následné vysávání veškerých nečistot mimo vysněné čisté domácí prostředí. Jelikož jednotka centrálního vysavače se většinou nachází v místnosti mimo obytnou plochu (kotelna, garáž, technická místnost), veškeré vysáté nečistoty odchází pryč z obytných prostorí a tím je zaručeno, že váš domov zůstane bez nečistot, alergenů, roztočů a hlavně bez vířivého prachu z běžného vysavače.


Hlavním úkolem centrálních vysavačů je zjednodušit úklid a zkvalitnit úklid, přispět k našemu lepšímu zdraví a ušetřit drahocenný čas. 
Tento jednoduchý ale účinný princip lze použít v bytech a rodinných domcích všech velikostí. 
Naše firma si dovoluje navrhnout ideální možnost určenou přímo pro koncepci vašeho bytu či rodinného domu. Zároveň se budeme snažit docílit co nejefektivnější návrh, nastavit co největší účinnost centrálního vysavače s co nejnižší náklady na pořízení společně s následným provozem.